KONTAKTA OSS/BOKA TID


E-post: info@fotochhalsokliniken.se 

Catrine Levin – Medicinsk Fotterapeut/Massör
E-post: catrine@fotochhalsokliniken.se


Camilla Wallentin – Cert. Massör, Spa-terapeut

E-post: camilla@fotochhalsokliniken.se

Alice Wallentin - Massageterapeut

E-post: alice@fotochhalsokliniken.se


Jenny Åstedt - Medicinsk Fotterapeut
E-post: jenny@fotochhalsokliniken.se


Karin Broman - Medicinsk Fotterapeut
E-post: karin@fotochhalsokliniken.se


Lena Christensen - Medicinsk Fotterapeut
E-post: lena@fotochhalsokliniken.se