KONTAKTA OSS / BOKA TID




En plats för hälsa, välmående och upplevelse!

Vi är en Hälsoklinik i centrala Kungsbacka som erbjuder medicinsk fotvård, svensk klassisk massage, laser mot nagelsvamp, individuella inlägg, ansiktskur, laserterapi, behandling med infrarött ljus m.m

Storgatan 9, 434 30 Kungsbacka
Tel: 0300-105 77


BOKNINGSREGLER

Vid utebliven behandling debiterar vi fullpris. 
Detta för att förebygga inkomstbortfall, som kan ske vid sena avbokningar och no shows.
Detta är något som de flesta salonger har då detta är våra heltidsjobb. Vi avsätter en tid till er så att ingen annan kan boka den, skulle ni inte dyka upp blir vi utan inkomst för den timmen. Därför debiterar vi uteblivna behandlingar


E-post: info@fotochhalsokliniken.se

Åsa Enmalm – Medicinsk Fotterapeut

E-post: asa@fotochhalsokliniken.se

Camilla Wallentin – Cert. Massör, Spa-terapeut

E-post: camilla@fotochhalsokliniken.se

Jessica Tornlind – Medicinsk Fotterapeut

E-post: jessica@fotochhalsokliniken.se

Catrine Levin – Medicinsk Fotterapeut/Massör

E-post: catrine@fotochhalsokliniken.se

Alice Wallentin - Massör

E-post: alice@fotochhalsokliniken.se
Jenny Åstedt - Medicinsk Fotterapeut
E-post: jenny@fotochhalsokliniken.se
Karin Broman - Medicinsk Fotterapeut
E-post: karin@fotochhalsokliniken.se