KONTAKTA OSS / BOKA TID



En plats för hälsa, välmående och upplevelse!

Vi är medicinskt utbildade fotterapeuter och certifierade massörer som samverkar under ett och samma tak. Där välkomnande och omhändertagande genomsyrar andan och där vi ser hög service och tillgänglighet som en självklarhet. Vi tar hand om alla typer av fotproblem så som förhårdnader, nageltrång, liktornar, vårtor med mera men även om du har diabetes/psoriasisfötter, eller om du bara vill ha en skön avkopplande behandling i en harmonisk miljö.

Södra Torggatan 8, 434 30 Kungsbacka
Tel: 0300-105 77


E-post: info@fotochhalsokliniken.se

Åsa Enmalm – Medicinsk Fotterapeut

E-post: asa@fotochhalsokliniken.se

Camilla Wallentin – Cert. Massör, Spa-terapeut

E-post: camilla@fotochhalsokliniken.se

Jessica Tornlind – Medicinsk Fotterapeut

E-post: jessica@fotochhalsokliniken.se

Catrine Levin – Medicinsk Fotterapeut/Massör

E-post: catrine@fotochhalsokliniken.se

Alice Wallentin - Massör

E-post: alice@fotochhalsokliniken.se
Jenny Åstedt - Medicinsk Fotterapeut
E-post: jenny@fotochhalsokliniken.se
Karin Broman - Medicinsk Fotterapeut
E-post: karin@fotochhalsokliniken.se