E-post: info@fotochhalsokliniken.se 

Catri
ne Levin – Medicinsk Fotterapeut/Massör
E-post: catrine@fotochhalsokliniken.se

Camilla Wallentin 
– Cert. Massör, Spa-terapeut
E-post: camilla@fotochhalsokliniken.se

Jenny Åstedt - Medicinsk Fotterapeut
E-post:  jenny@fotochhalsokliniken.se

Karin Broman
- Medicinsk Fotterapeut
E-post: karin@fotochhalsokliniken.se

Alice Wallentin - Massageterapeut
E-post: alice@fotochhalsokliniken.se

Lena Christensen - 
Medicinsk Fotterapeut
E-post: lena@fotochhalsokliniken.se

Lena Chantino - 
Medicinsk Fotterapeut
E-post: lenachantino@fotochhalsokliniken.se

Ida Zackrisson - Gravidmassör & Akupressör

E-post: ida@fotochhalsokliniken.se 

Elisabeth Espling-Ek - Massageterapeut

E-post: elisabeth@fotochhalsokliniken.se  

Tina Ek - Butiken

E-post: tina@fotochhalsokliniken.se



Kungsbacka Innerstads Bästa Crew 2019!


Den 16 November hölls det en gala för Näringslivet i Innerstaden på Rum35, där vi fick ta emot priset för Kungsbacka Innerstads Bästa Crew 2019. Tack så hjärtligt alla som var med och röstade fram oss, vi är så himla glada!

 Vi vill ju självklart ge tillbaka till alla våra härliga kunder och följare som förgyller vår vardag, så vi har bestämt att alla som köper presentkort hos oss i December är med och tävlar om en Spakväll för 4 personer!